MEDYCYNA HEALTHY AGING

 

Healthy aging to koncepcja, która przez indywidualne porady prozdrowotne i zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pozwala pacjentowi dbać o siebie kompleksowo na różnych etapach życia. Nie możemy przestać się starzeć, ale możemy optymalizować stan zdrowia, aby jak najdłużej utrzymać dobrą formę i aby nasze samopoczucie, sprawność fizyczna i wygląd były możliwie jak najlepsze.

 

Jak to wygląda w praktyce? Na podstawie szczegółowej diagnostyki lub innych narzędzi w postaci kwestionariuszy lub programów komputerowych mikroodżywiania układamy dla pacjenta specjalny program zdrowotny w oparciu o jego indywidualne potrzeby, wyjściowy stan zdrowia i sytuację życiową,w której się znajduje. Takie działanie obejmuje; model żywienia uzupełniony o skuteczną suplementację, zalecenia dotyczące stylu życia i aktywności fizycznej jak również zabiegi pielęgnacyjne.

 

Ta koncepcja sprawdza się nie tylko w profilaktyce starzenia, ale również w profilaktyce zdrowia dla pacjentów w różnym wieku i o różnych potrzebach dlatego stworzyliśmy dla państwa specjalne programy zdrowotne:

Indywidualne Programy Zdrowotne

Beautyscreen

 

Oznaczenie poziomu antyoksydantów, kwasów tłuszczowych, kalprotektyny, beta defensyny, IgAs, endotoksyn, koenzymu Q10, witaminy D i jodu oraz ustalenie diety, odpowiedniej pielęgnacji domowej i planu zabiegów estetycznych na podstawie wyników badań.

 

 

Dermascreen Walka z trądzikiem

 

Oznaczenie bilansu immunozapalnego, profilu białkowego, poziomu kandydozy. Ustalenie diety, odpowiedniej pielęgnacji domowej i planu zabiegów na podstawie wyników badań.

 

 

Anti–aging screen

 

Profil białkowy, profil kwasów tłuszczowych, obrona przeciwwolnorodnikowa, koenzym Q10. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

 

 

Hairscreen

 

Oznaczenie profilu białkowego, kwasów tłuszczowych, ferrytyny, jodu, kalprotektyny, betadefensyny, IgAs, endotoksyn, witaminy D, kandydozy. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

 

 

Stop alergiom

 

Oznaczenie profilu immunologicznego, białkowego, analizę kwasów tłuszczowych, antyoksydantów, poziom białek kałowych, endotoksyn
i test na kandydozę. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

o nas

kosmetologia
i medycyna estetyczna

medycyna

healthy aging

osteopatia

i fizjoterapia

sportowa

diagnostyka

laboratoryjna

mikroodżywianie

szkolenia

Sportscreen

 

Oznaczenie profilu immunologicznego, białkowego, ocenę obrony przeciwwolnorodnikowej i stanu odżywienia, oznaczenie koenzymu Q10, białek zapalnych w jelitach. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

 

 

Migreny

 

Oznaczenie profilu białkowego, immunologicznego, neuroprzekażników, ferrytyny, wit D, kandydozy. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie

wyników badań.

 

 

Oncoscreen

 

Oznaczenie profilu białkowego, karotenoidy, analiza przeciwwolnorodnikowa i bilans stanu odżywienia. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

 

 

Zdrowe dziecko

 

Oznaczenie poziomu kwasów tłuszczowych, witaminy D,,
 ferrytyny, kandydozy. Ustalenie indywidualnej diety
na podstawie wyników badań.

 

 

Braincreen Syndrom wypalenia zawodowego

 

Oznaczenie profilu neuroimmunologicznego, kwasów tłuszczowych. Ustalenie indywidualnej diety na podstawie wyników badań.

 

 

 

Warszawa, aleja Wyścigowa 4 / U4

tel. 512 015 765

pon.– piąt.: 10:00–20:00

o nas

kosmetologia i medycyna estetyczna

medycyna healthy aging

osteopatia i fizjoterapia sportowa

diagnostyka laboratoryjna

mikroodżywianie

kontakt

szkolenia